Seyrek Bıyıkları Güçlendirme Yöntemi

Seyrek bıyıkları sürekli tıraş etmek zorunda değilsiniz hem vereceğimiz bitkisel karışımı uygulayarak hem tavsiyelere uyarak bıyıkları güçlendirebilirsiniz.

Bıyıklar seyrek veya hiç çıkmıyorsa hayatınızda bazı değişiklikler yaparak ve verdiğimiz karışımı kullanarak güçlendirebilirsiniz.

SEYREK BIYIKLARI GÜÇLENDİRME YÖNTEMLERİ

Yüzünüzü sabahları ve yatmadan evvel yıkayın ve haftada bir ya da iki kez peeling uygulayın. Sabah, akşam ve duşun ardından yüz kremini kullanarak yüzünüzü düzenli şekilde nemlendirin. İyi bir cilt bakım gözeneklerinizi temiz hale getirir, ölü cildi temizler ve kıl köklerini sağlıklı hale getirir. Her gece yedi ila dokuz saat arasında uyuyun. Uyku esnasında, vücut, saç büyümesinden sorumlu olan dokular ve hücreler de dahil olmak üzere geliştirir ve gençleştirilir.

SEYREK BIYIĞI GÜÇLENDİREN TARİF

Bir yemek kaşığı elma sirkesi ve jojoba yağı ile 1/2 su bardağı aloe vera jeline 50 damla biberiye esansiyel yağı karıştırın. Bu karışımı cildinize uygulayın ve bıyıklarınızın büyümesini arzu ettiğiniz alana sürün. Zaten büyümüş olan kıl köklerine de uyguladığınızdan emin olun. Karışımı 10 dakikanın ardından hepsini durulayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir