Pharmaton Vücutta Ne İşe Yarar, Pharmaton Nasıl Ku…

Son dönemlerde adını sıkça duyduğumuz Pharmaton vitamin takviyesi ne işe yarar? Pharmaton hayvansal içerikli midir? Pharmaton’un faydaları ve zararları nelerdir? Eczanelerde kolaylıkla bulunan bu besin takviyesinin fiyatı nedir? İşte merak ettikleriniz…

Son günlerde popüler vitamin takviyesi olan Pharmaton; Ginseng G115 içeren ve vücuttaki günlük mineral ve vitamin ihtiyacına cevapa veren bir multivitamindir. Peki bu takviye vitaminin artıları eksileri nelerdir?  Pharmaton vitamin takviyesi ne işe yarar? Pharmaton hayvansal içerikli midir? Pharmaton’un faydaları ve zararları nelerdir? Pharmatonla ilgili tüm merak edilenler haberimizde…

Günümüzün en sık karşılaşılan şikayetlerinin nedenleri genelde vitamin eksikliğinden kaynaklanmakta. Vücudumuz için gerekli olan vitaminleri doğal yollardan karşılamakta zorlanmaktayız. Hal böyle olunca vücut vitaminsiz kalmakta ve buna bağlı olarak çeşitli rahatsızlıklarla karşılaşılmakta.  Son zamanlarda bu yaşanan sıkıntıların artmasıyla gündeme gelen Pharmatonla ilgili merak edilenleri sizler için derledik. 

PHARMATONUN İÇERİĞİNDE NELER VAR? 

Pharmatonun içeriğinde bitkisel, sentetik ve hayvansal kökenli şeyler bulunur. Pharmaton kapsüldeki jelatinde sığır eti, Pharmaton kapsülü içerisinde ginseng, D vitamini, demir, magnezyum, potasyum, A ve E vitaminleri, B vitamini, folik asit ve kalsiyum kompleksleri bulunmaktadır. Bazı Pharmaton ürünleri içeriğinde omega-3 yağ asidi de bulunmaktadır.

PHARMATON NE İŞE YARAR?

Pharmaton vücuttaki stresi ve halsizliği azaltır. Pharmaton yaşın ilerlemesi, vücuttaki besin eksiklikleri ve hastalıklar gibi birçok farklı soruna devadır. Pharmaton Ginseng vitamini içerdiğinden cinsel gücü artırıcı etkisi de bulunmaktadır..

YAN ETKİLERİ NELER? 

– Ciltte döküntüler

– Baş ağrısı

– Baş dönmesi

– Uykuya dalmada zorlanma

– Reflü, kusma, bulantı, karın ağrısı ve ishal

– Kilo artışı

– Odaklanmada azalma

– Terleme

FİYATLARI NEDİR? 

Pharmaton® 20 Efervesan Tablet: 54,90 TL

Pharmaton® 30 Kapsül: 64,90 TL

Pharmaton® 60 Kapsül: 119,90

Pharmaton® 100 Kapsül: 164,90

Pharmaton® 50 Plus 30 Kapsül: 74,90

Pharmaton® 50 Plus 60 Kapsül: 137,90

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir